DGC Albium

Klub DGC Albium byl založen v roce 2017 jako spolek, jehož posláním je vytváření příznivých podmínek pro provozování discgolfu, zvyšování povědomí o tomto krásném sportu mezi širokou veřejností. Naší ambicí je rozšiřování základny aktivně hrajících discgolfistů a discgolfistek s důrazem na juniorské hráče.

Organizujeme turnaje pro pokročilé hráče v rámci celoročních lig i samostatné turnaje pro úplné začátečníky, pro které pravidelně organizujeme i tréninky.

V rámci klubového projektu Discgolf do škol (učitelské akademie a turnaj pro školy) se snažíme rozšířit povědomí o discgolfu mezi mládeží. Též pořádáme výukové akademie pro neziskové organizace a teambuildingy pro soukromé firmy. V neposlední řadě spolupracujeme s místní samosprávou na výstavbě nových hřišť.