Neligové turnaje

Některé turnaje nejsou součástí žádné ligy. Většinou se jedná o turnaje, které se konají buď před nebo po sezoně, mají specifický formát, slouží k představení sportu a nebo nějakým jiným způsobem nezapadají do žádné z lig.

Zasněžené Putters Tour – zimní série turnajů určené pouze pro hru s puttery (rychlost max. 3) na 3 kola

Páteční discgolfové (Ná)hody – série večerních turnajů se svítícími disky vždy na 2 kola

Přebor žáků ZŠ okresu Teplice – náš hlavní projekt podpory discgolfu u mládeže. Spolu s Okresní radou Asociace školních sportovních klubů, Teplice pořádáme pro žáky II. stupně (11 – 15 let) základních škol jako jediní v České republice Okresní přebor v discgolfu. Školy nominují celkem 6 hráčů či hráček. Soutěží se v jednotlivcích ve smíšených kategoriích III. (6. – 7. třída) a IV. (8. – 9. třída). Hlavní soutěží je pak přebor týmů, kdy se sčítá výsledek vždy 2 nejlepších hráčů v každé kategorii (celkem 4 hráčů) a nejlepší škola tak získá titul Okresní přeborník v discgolfu.

Baklažánské doubles – atraktivní turnaje dvojic hrané většinou na 4 kola s různým systémem hry – nejlepší hod, nejhorší hod, nejlepší jamka a střídavý hod apod.

Putovní pohár města Duchcov – výroční turnaj pořádaný klubem jako poděkování městu Duchcov za pevné hřiště v parku Boženy Němcové postavené v roce 2018

Christmas Osek Open – každoroční vánoční turnaj v Oseku na 3 kola, kdy s sebou potřebujete dobrou náladu, teplé „vánoční“ oblečení a pitný režim. A taky disky.